بهترین راهنما برای سوالات جلسه های خواستگاری

بهترین راهنما برای سوالات جلسه های خواستگاری

ezdevagKamyab.IR]

واقعیتش نمی دانم چه شده بود فراموش کرده بودم این محتوای خوب را که بزرگوارانی با تجربه تهیه کرده اند را در وبلاگم قرار بدهم!؟ محتوایی در مورد صحبت هایی که لازم است در جلسات خواستگاری صورت بگیرد.

در قسمت نظرات مطلب قبلی که ” صبحتی با خانواده های دخترهای دم بخت! ” بود متوجه شدم که گویا انتخاب های نادرست و غیر دقیق از علت های تلخی های زندگی های مشترک است. انتخاب هایی که با چند جلسه صحبت دقیق و حساب شده شاید صورت نمی گرفتند.

طی این چندسال اخیر در اینترنت و حتی سایت های بسیار خوب و مذهبی و فروم های مشاورها سوال های بسیاری را جمع آوری کرده بودم، اما در نهایت نتیجه ای که گرفتم این بود:

مطالعه یک سری کلیات در مورد سوالات خواستگاری ( با معیارهای دینی اخلاقی و اجتماعی ) بعلاوه مشوت با خانواده و اطرافیان ( افراد متعهد و متاهل و با تجربه ) برای اینکه بدانیم چه صحبتی هایی را باید در جلسات خواستگاری مطرح کنیم، کافی است. و آنها را در این سری مجله های دو صفحه ای در مسیر آرامش پیدا کردم که در اینجا در اختیار شما مومنین و مومنات قرار می دهم.

به نظرم طبق فرمول پایین اینها کاملا کفایت می کند برای شروع و انتخاب یک همسر مناسب انشاءالله.

انشاءالله مطالعه اینها بعلاوه

تعقل و تفکر در مورد مسائل مطرح شده با توجه به شرایط و علایق شخصی شما

و مشورت و هم فکری با خانواده که مهم ترین پشتوانه و مشاور شما هستند

و مشورت با خیرخواهان و دوستان متعهد، با ایمان و متاهل ترجیحا

و در نهایت و بالاتر از اینها توکل به خداوند کریم

شما را در انتخاب همسری شایسته یاری کند.

پیشنهاد می کنم تمام هشت صفحه ی مجله را مطالعه نمایید تا در تفکر و تعقل به شما دیدی بازتر بدهند و بتوانید با معیارهای خوبی سوالات تان را طراحی و مطرح کنید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه