طرز بافت تونیک زنانه شیک

ایران بانو دات کام

 طرز بافت تونیک زنانه شیک - تصویر 1
تونیک تیروژ(آستین افتاده)

اندازۀ بافتنی: سایز36 تا 40  (10 کلاف کاموای 100گرمی و میل شماره 4)

 

جلو: 126 دانه که به اندازه 54 سانتیمتر می‌شود، سر انداخته شود و به صورت کشباف ( یکی زیر- یکی رو ) به اندازه 5 سانت ببافید. بعد از کشباف از روی نقشه‌ای که در بالا توضیح داده شده به اضافه پیچ شش‌تایی در طرفین طرح 17 سانت ببافید. سپس دهانه جیب را 24 دانه ( 12 سانت ) به ترتیبی که در شکل نشان داده شده ببافید. بافتنی را 70 سانت بافته و گودی یقه را به ترتیبی که در الگو نشان داده شده ببافید.

پشت: پشت این تونیک را نیز به اندازه جلو ببافید. در مدل ارائه شده، پشت بافتنی به صورت دو تکه بافته شده و دکمه برای زیبایی بیشتر کار استفاده شده است.

آستین: 51 دانه سر انداخته شود و به اندازه 7 سانت به صورت کشباف ببافید. بعد از کشباف 25 دانه در یک رج اضافه کنید. ( 2 دانه را که بافتید 1 ژته بیاندازید تا آخر رج، 25 دانه به این ترتیب اضافه کنید ) بعد از کشباف 76 دانه ( 38 سانت ) خواهید داشت. بعد از 20 سانت به هر طرف آستین 8 دانه اضافه کنید ( هر 2 سانت ). در خاتمه، دانه‌های آستین 92 دانه ( 44 سانت ) خواهد بود و بلندی آستین با کشباف 43 سانت است.

 طرز بافت تونیک زنانه شیک - تصویر 2        طرز بافت تونیک زنانه, بافت تونیک , بافت تونیک زنانه ,آموزش بافت تونیک زنانه ,مدل بافت تونیک زنانه, آموزش بافت تونیک دخترانه, آموزش بافتنی, آموزش قلاب بافی             طرز بافت تونیک زنانه شیک - تصویر 4

تونیک دیانا(یقه اسکی):

 اندازۀ بافتنی: سایز 38 تا 42  (11 کلاف کاموای 100گرمی و میل شماره 4)

پیش: با 142 دانه (58 سانت) شروع و برای حاشیه از کشباف ( یکی زیرـ یکی رو) و برای 7 دانة حاشیة چاک پهلوها از بافت رِکِن (همه از زیر) استفاده شده است. بعد از حاشیه نقشه‌ای را که در بالا توضیح داده شده، می‌بافیم. و 66سانت بافته و گودی یقه را  به ترتیبی که در الگو نشان داده شده باز می‌کنیم.

پشت: آن هم مطابق پیش بافته می‌شود.

آستین: با 42 دانه شروع کرده و 5 سانت می‌بافیم. بعد از کشباف 22 دانه در یک رج اضافه می‌کنیم.  به این ترتیب بعد از کشباف 64 دانه (24سانت) خواهیم داشت.بعد از 5 سانت هر طرف آستین 19 دانه اضافه کرده، در خاتمه دانه‌های آستین، 102 دانه (46 سانت) و بلندی آستین با کشباف 47 سانت است.

یقه: تعداد دانه هایی که برای دور یقه گرفته می‌شود باید به اندازۀ دور سر باشد تا به راحتی آن را از سر پوشید.

 - در تونیک نارنجی با طرح توری که وسط بافتنی استفاده شده و یا هر طرح دیگری را که مایلید، می‌توانید در تمام بافتنی

   (پشت، پیش و آستین) از آن استفاده کنید.

- دو مدل ارائه شده به تن آزاد است و شما می‌توانید به عنوان روپوش در فصل سرما به راحتی از آن استفاده کنید.

- مدل‌های ارائه شده را به دلخواه خودتان تغییر داده و به یک مدل جدید تبدیل کنید.

-  در اندازه‌های داده شده، فقط به اندازه‌های سانتیمتری توجه کنید، زیرا دانه‌ها براساس نخ انتخابی شما تغییر خواهد کرد.

- حاشیه‌ها و یقه‌های بافتنی را می‌توانید به میل خودتان انتخاب کرده و ببافید.

طرز بافت تونیک زنانه, بافت تونیک , بافت تونیک زنانه ,آموزش بافت تونیک زنانه ,مدل بافت تونیک زنانه, آموزش بافت تونیک دخترانه, آموزش بافتنی, آموزش قلاب بافی       طرز بافت تونیک زنانه شیک - تصویر 6

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه