اتاق خواب رومانتیک فضایی است گرم و جذاب که می تواند به مکانی تبدیل شود که استرس و خستگی یک روز سخت را از شما دور کند و آرامش و صمیمیت را به شما بازگرداند.

مجله اینترنتی برترین ها

برترین ها- ترجمه از ساره محمدی:اتاق خواب رومانتیک فضایی است گرم و جذاب که می تواند به مکانی تبدیل شود که استرس و خستگی یک روز سخت را از شما دور کند و آرامش و صمیمیت را به شما بازگرداند.

یک اتاق رومانتیک معمولا دارای لطافت و نرمی، تزئیناتی پر پیچ و تاب و پالت رنگی گرم است، و بیش از نظم و فرم، عواطف و احساسات و سلیقه شخصی در آن نقشی غالب دارد.  

یک اتاق خواب رومانتیک ...

خلق یک اتاق رومانتیک کاری ساده و سرگرم کننده است. با نور پردازی گرم، رنگامیزی یا کاغذ دیواری های متنوع، استفاده از انواع پارچه و بافت (در سِت روتختی، پرده، فرش و مبلمان اتاف) می توانید فضای دلخواهتان را ایجاد کنید.انتخاب نورپردازی مناسب برای اتاق خواب، از ضروری ترین اصول طراحی است. نورپردازی این اتاق خواب در ترکیب با رنگ قهوه ای شکلاتی فضایی با شکوه و دنج پدید آورده است.

یک اتاق خواب رومانتیک ...ترکیب رنگ های ملایم کرم، بژ و سبز نقره ای و نورپردازی مناسب، در ایجاد فضای رومانتیک این اتاق نقشی بسیار موثر داشته است.

یک اتاق خواب رومانتیک ...نقشمایه های گل و گیاه در روتختی و تاج تخت، شومینه، دیوارها، پرده های حریری

یک اتاق خواب رومانتیک ... (ارسال از خرمی منتشر نشود)هر اتاق خوابی بدون فضایی شک دنج و فریبنده است. قدم اول آن است که از شلوغی و درهم ریختگی فضا تا جایی که ممکن است کم کنید، دیوارها را به رنگی ملایم در بیاورید، و آن را برای استراحت و ریلکس کردن آماده کرده و فضایی مجذوب کننده پدید آورید. دیوارها را مطابق سلیقه خود با کاغذدیواری هایی با نقش و نگارهای زیبا بپوشانید. اگر محیط رومانتیک کلاسیک مورد پسند شماست، از رنگهای پخته تر و ترکیبات مختلف صورتی و سبز استفاده کنید. از پرده های لطیف و حریر استفاده کنید.

یک اتاق خواب رومانتیک ...

یک اتاق خواب رومانتیک ...مهم ترین و تاثیرگذارترین عنصر در یک اتاق خواب، تختخواب است. آن را در نقطه کانونی اتاق خواب قرار دهید و روتختی و روبالشی مناسب برای آن تهیه کنید. استفاده از رنگهای پر کنتراست، یک شیوه موثر برای خلق فضایی رومانتیک است. در فضای این اتاق ترکیب و کنار هم قرار گیری دو رنگ صورتی و خاکستری تیره تضاد دلنشینی ایجاد کرده است. در استفاده از این دست رنگها شجاعت بخرج دهید. 

یک اتاق خواب رومانتیک ...

یک اتاق خواب رومانتیک ...معجزه نور را دست کم نگیرید. از نور طبیعی روز گرفته، تا انواع چراغ های سقفی، دیواری، رومیزی، و یا نور شمع می توانید فضای اتاق خوابتان را رومانتیک کنید.

یک اتاق خواب رومانتیک ...در طراحی اتاق خواب دنجی و راحتی فضا را در اولویت قرار دهید. موکت های پرزدار و قالی فضا را گرم و صمیمانه تر می کنند.

یک اتاق خواب رومانتیک ...

یک اتاق خواب رومانتیک ...در این اتاق برای خلق فضایی خاص و نوستالژیک از کاغذ دیواری طرح آجر استفاده شده است. قرار دادن صندلی و یا سوفای راحت در مقابل تختخواب از ترفند های کاربردی در اتاق خواب است.

یک اتاق خواب رومانتیک ...استفاده از رنگ های سرد لزوما فضا را سرد و بیروح نمی کند. اگر این دسته رنگ ها را هوشمندانه و طبق اصول بکار بگیرید بدون شک می توانید فضایی زیبا و دلگرم کننده پدید آورید.

یک اتاق خواب رومانتیک ...

یک اتاق خواب رومانتیک ...اتاق خواب رومانتیک سبک روستایی


یک اتاق خواب رومانتیک ...اتاق خواب رومانتیک با رنگهای خنثی

یک اتاق خواب رومانتیک ...تخت خواب با تاج آنتیک به سبک قرن 19 ایتالیا


یک اتاق خواب رومانتیک ...
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه