IFTTT

IFTTT برای اندروید و iOS

IFTTT چند سالی است سایتی با شعار “بگذارید اینترنت کارهای شما را انجام دهد” پا به عرصه اینترنت گذاشته و در مدتی کوتاه سر و صدای زیادی راه انداخته. این سایت IFTTT نام دارد (مخفف if this then that به معنای اگر اینچنین آنگاه آن) و زندگی مجازی شما را به صورت خودکار اداره می کند. بدین صورت که به سایت ها و سرویس های مختلف متصل شده و اعمالی را با دستور شما به صورت خودکار انجام می دهد.

مثلا به وسیله سرویس این سایت می توان به اکانت فیسبوک و دراپ باکس متصل شد و به ifttt دستور داد هر تصویری که شما در آن تگ شده اید را به طور خودکار به پوشه ای مشخص در دراپ باکس منتقل کند و یا با فعال سازی سرویس پیام کوتاه آن، اخطار بارش باران با پیامک برای شما ارسال گردد.

هم اکنون بیش از ۳ سال از افتتاح این سرویس بسیار کارآمد می گذرد و روز به روز هم به پیشرفت و معروفیت آن افزوده می شود. حالا این سرویس به گجت ها نیز راه پیدا کرده و دستوراتی را نیز بر روی آنها انجام می دهد.

نسخه iOS سرویس IFTTT با پشتیبانی کردن از سیستم نوتیفیکیشن iOS پیشرفت بسیاری کرده و به همین دلیل دستورالعمل های جامع تر و بهتری نیز می توان ایجاد کرد. مثلا می توان از اعلام اخطار بارش باران روز بعد در قسمت نوتیفیکیشن iOS با خبر شد. همچنین می توان دستوراتی را با استفاده از مکان یاب دستگاه ایجاد کرد.

همچنین با وارد شدن به اکانت کاربری خود، می توانید دستورالعمل های ایجاد شده قبلی را مشاهده و در صورت نیاز آنها را خاموش یا به کل حذف نمایید و حتی دستور العمل های جدید جایگزین آنها کنید.

اپلیکیشن IFTTT بسیار زیبا و ساده طراحی شده و با توجه به امکانات بسیار خوب مطمئنا استفاده از آن برای شما لذت بخش خواهد بود.

حداقل iOS مورد نیاز: iOS 7

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه