OneDrive

اپلیکیشن ویندوز فون OneDrive

این روزها بهترین راه نگهداری فایل و دسترسی به آن در هر مکان و زمانی، استفاده از سرویس ‌های ابری (Cloud) است و OneDrive سرویس معروف مایکروسافت در این زمینه به شمار می آید. با کمک فناوری ابری، در هر نقطه دنیا فقط یک اتصال اینترنت کافی است تا به فایل‌ های خود دسترسی یابید و همین به تنهایی یک مزیت بزرگ به حساب می آید. علاوه بر این تنها با یک کلیک می توانید ظرفیت دیسک مجازی خود را بالا ببرید.

سرویس وان درایو رقبایی همچون آیکلاود، دراپ باکس و گوگل درایو دارد، اما یکی از مزیت‌ های بزرگ آن یکپارچه سازی با سرویس‌ های مایکروسافت است. به طور مثال در برنامه Word در حال نوشتن هستید و اگر وارد حساب کاربری خود شده باشید، تمامی فایل‌ ها به صورت خودکار در حساب OneDrive شما آپلود می شوند. اگر هم با تلفن ویندوزفونی خود عکسی بگیرید (در صورت انجام تنظیمات لازم)، به صورت خودکار در پوشه تصاویر وان درایو شما قرار می‌ گیرد. اینها تنها بخشی از مزیت های این سرویس است.

از مزیت های مهم اپلیکیشن وان درایو می توان به امکان مشاهده فایل هایی که با شما به اشتراک گذاشته شده اند، امکان اشتراک گذاری فایل ها با دعوت از طریق ایمیل، انجام ویرایش بر روی فایل ها (حذف، کپی، جا به جایی)، مشاهده آخرین فایل های باز شده و پین کردن آن در صفحه اصلی تلفن اشاره کرد.

مایکروسافت به تمامی کاربرانی که عضو سرویس های اش شوند ۷ گیگابایت فضای رایگان می‌ دهد که برای بسیاری افراد ایده آل است. همچنین مدتی پیش به مناسبت تغییر نام Skydrive به OneDrive، چند گیگ فضای رایگان به افرادی که با دامنه Onedrive وارد حساب خود شدند اهدا شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه