Timely

اپلیکیشن ساعت اندروید timely

این روزها دیگر کمتر کسی پیدا می شود که از ساعت برای بیدار شدن استفاده نماید و اکثرا در این زمینه به موبایلشان اعتماد می کنند. باید قبول کنیم که هر روز بیدار شدن کار بسار طاقت فرسایی است، بر همین اساس ارزش دارد تا اگر برای این موضوع ابزارهای مناسبی را انتخاب کنیم تا بتوانیم اندکی فرآیند بیدار شدن را لذت بخش تر کنیم.

اپلیکیشن Timely یکی از زیباترین و بهترین ساعت هایی است که می توان برای سیستم عامل اندروید پیدا کرد. اما رابط کاربری جذاب تنها موضوعی نیست که Timely را به متفاوت ترین برنامه در حوزه خود تبدیل می کند؛ این اپلیکیشن تنظیماتی را در خود جای داده که با استفاده از آن ها می توان تجربه ای راحت تر از بیدار شدن داشت.

اپلیکیشن ساعت اندروید timely

تایم لی در دل خود ده ها زنگ متفاوت را جای داده است. در مجموعه این زنگ ها از صداهای مربوط به طبیعت تا موسیقی های هیجان انگیز را می توان پیدا کرد. اهمیت مجموعه گسترده زنگ های Timely بدین جهت است که می تواند تنوع را به فرآیند بیدار شدن شما بیاورد. احتمالا تا به حال این حس را تجربه کرده اید که پس از چند روز حالتان از زنگ بیدار باشی که تنظیم نموده اید به هم بخورد، اما با تایم‌لی این شانس را دارید تا هر وقت که دوست داشتید، موسیقی مناسب دیگری را جهت بیدار شدن برگزینید.

یکی از معظلات دیگر در حین بیدار شدن، مساله دوباره به خواب رفتن است. خیلی از اوقات ساعت زنگ می زند و ما آن را خاموش می کنیم و دوباره به خواب می رویم. Timely برای این مساله نیز راه حلی دارد. شما می توانید برای ساعتی که تنظیم میکنید که Challenge را برگزینید. با فعال سازی این گزینه، خاموش کردن زنگ ساعت منوط به حل کردن پازل های مختلف می شود تا از این طریق مغز شما به صورت کامل از خواب بیدار شود. البته باید اشاره کنیم که این ویژگی مختص نسخه پولی اپلیکیشن Timely است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه